kūrybinėse grupėse.

Dažnai miško terapiją, jeigu grupės amžiaus mišrus, atlieku žaidimizacijos principu - sutelkiu dėmesį į vaikštūnų patiriamuosius penkis pojūčius, kuriuos galima pasiekti per tam tikras veiklas. 

Todėl, priklausomai nuo situacijos, į užsiėmimą įtraukiu ir popieriaus ritę, ir anglies gabalėlį. Vaikams nėra nieko maloniau, kaip būti patiems miško tyrėjais. 

Iš tiesų, miško terapijos metu vaikštūnai tampa ne tik tyrėjais, bet ir miško sekliais. Per regos lytėjimą suaštrėja miško detalių matymas, o klausa tampa kur kas geresnė. Tai savotiškas ir kūno sensorių lavinimas.

Kiekvienas žmogus skirtingas, todėl priprasti prie miško gali reikėti įvedant tai, kas jam įprasta kasdienybėje. Čia ir prasideda kūrybingumas!

Savo bakalauro ir magistro baigiamuosiuose darbuose nagrinėjau gamtos ir kūrybingumo santykį per judėjimo (vaikščiojimo) prizmę. Tad, miško terapija tikrai nėra skirta pacientams, ligoniams ar norintiems pasveikti, bet ir tiems, kuriems reikalingas kūrybinis mąstymas: reklamų dizaineriams, tekstų rašytojams, režisieriams, scenaristams ir pan. 

©Aistė Virketė. Visos intelektinės nuosavybės saugomos. Draudžiama kopijuoti, plagijuoti ar kitais būdais platinti informaciją, kaip savo, nenurodant kūrybos ir teksto autoriaus.