miško vonios suaugusiems.

Tai nereiškia, kad miško terapija negali būti vienu metu vedama, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tačiau gali skirtis tam tikra darbo specifika: šiek tiek ilgesnis lėto ėjimo mišku atstumas ir laikas. 

Miško vonios, arba dar vadinama - minėta miško terapija (miško maudynės), pirmiausia, skirta žmonėms, kurie nori gyventi sveikiau ir darniau. Tad, patariu nepraleisti darbo pertraukos ir išeiti pasivaikščioti į šalia esantį parkelį, miškelį ar pievą. Idealiausia, jeigu Jums miško vonių įgūdžius suteiktų miško gidė - galima suorganizuoti miško vonias darbo kolektyvui darbo pertraukos metu, darbinių seminarų pertraukomis ar tiesiog - užsisakyti paslaugą kolektyvui išvykoje. 

Miško vonių metu pradėsite ne tik skirti medžius pagal kamienus ir lapus, bet sužinoma, koks medis kokią atitinkamai energiją ir vibracijas skleidžia žmogui. O tai nėra jokia mistika! Nes, turbūt bus sunku patikėti, tačiau medis gindamasis nuo žmogaus, kuris prie jo artėja, išskleidžia į orą taip vadinamus fitoncidus - savo „nuodingąsias daleles", kurios, mokslo įrodyta, iš tiesų stiprina mūsų imunitetą. Taip pat jos tampa natūraliosiomis žudikėmis, „praryjančiomis“ piktybines ląsteles mūsų organizme. 

Tad, kuo arčiau medžio prieisite, kuo nuoširdžiau jį priliesite, tuo, tikėtina, bus veiksmingesnės miško vonios!

©Aistė Virketė. Visos intelektinės nuosavybės saugomos. Draudžiama kopijuoti, plagijuoti ar kitais būdais platinti informaciją, kaip savo, nenurodant kūrybos ir teksto autoriaus.