individualūs užsiėmimai.

Šie kursai tinka žmonėms, kuriems netinka (dėl įvairių priežasčių) standartiniai grupiniai miško terapijos užsiėmimai. Miško terapija gali būti individualizuota nebūtinai vienam žmogui, bet parengta pagal užsakymą: šeimoms, specialioms komandoms, įmonės darbuotojams arba kaip renginių (sąmoningų gimtadienių ar mergvakarių) dalis. 

Dažnai žmonės negali derintis prie bendro mano teikiamos miško terapijos renginių plano, tad galima miško terapiją užsisakyti subūrus iniciatyvinę grupę, kartojant užsiėmimus kas savaitę ar panašiai. 

Taip pat galima miško terapijos užsiėmimą užsisakyti šalia jūsų vietovės, jums pažįstamoje vietoje arba užsakyti mokyklos, darželių auklėtinių grupelėms

Nors miško terapija susideda iš 5-ių pojūčių, tačiau dėl tam tikrų priežasčių (alergenų), galima miško terapiją individualizuoti, kad išvengtume nepageidaujamų gamtos detalių užsiėmimo metu. 

©Aistė Virketė. Visos intelektinės nuosavybės saugomos. Draudžiama kopijuoti, plagijuoti ar kitais būdais platinti informaciją, kaip savo, nenurodant kūrybos ir teksto autoriaus.